Gamehall'a Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gamehall'a Hoşgeldiniz

Burada Oyunlarla İlgili Konuşabilir, Oyun Ekleyebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yaşanmış Korkunç Hikayeler 6

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Yaşanmış Korkunç Hikayeler 6 Empty
MesajKonu: Yaşanmış Korkunç Hikayeler 6   Yaşanmış Korkunç Hikayeler 6 Puce-p11Çarş. Haz. 10, 2009 1:55 pm

Karabasan
Ramazan ayinin ortalarindaydik. Ertesi gün oruç tutmak için sahura kalktim ve uykulu bir halde yemek yedikten sonra, henüz daha sogumayan sicak yatagima uzandim. Uykuya dalar gibi olmamla birlikte üzerimde bir agirlik hissettim. Gözümü açtim ve hareket etme çabalarim sonuçsuz kaldigini gördüm. Yatagimin bulundugu yerden yemek masasinda yemek yiyen annemi görmeme ragmen bir türlü hareket edememem, beni çok sasirtmisti. Vücudumun hiç bir noktasini hareket ettiremememin yani sira parmagimi bile kipirdatamamam beni iyice telaslandirdi. Çünkü daha önceden böyle bir olayla hayatim boyunca karsilasmamistim. Müthis bir güç harcamama ragmen hareket edemiyordum ve avazim çiktigi kadar bagirmaya basladim. Aman Allah'im sesim de çikmiyordu. Yaklasik 3-4 metre uzakta olan anneme lütfen beni kurtar dercesine çirpinmalarima karsi bir türlü kendimi farkettiremiyordum. Artik dayanamayarak gözlerimi kapadim ve "Yeter artik ne zaman bitecek bu iskence? Yoksa ölecek miyim?" gibi düsüncelere dalarken, birden birinin elini omzumda hisettigim anda üzerimdeki agirlik bir anda yok oldu. Bagirarak gözlerimi korkuyla açtigimda omuzundaki elin anneme ait oldugunu görmenin rahatligiyla, yataktan siçrayisimin sesi tüm ev halkini ayaga kaldirmisti. Peki neydi o üstümdeki cisim? Bir insan uykuda olabilir ama gözleri açik asla...
ELMO
Admin
Admin
ELMO

Sanal Hayvan : 25
Sanal Takım : 1
Ruh Hali : 57
Akrep Domuz
Doğum tarihi : 25/10/95
İş/Hobiler : Oyun Oynamak,Site Kurmak
Lakap : Leon

Karakter Puanları
Paylaşım Puanı:
Yaşanmış Korkunç Hikayeler 6 Imgleft500/500Yaşanmış Korkunç Hikayeler 6 Emptybarbleue  (500/500)
Karakter Puanı:
Yaşanmış Korkunç Hikayeler 6 Imgleft500/500Yaşanmış Korkunç Hikayeler 6 Emptybarbleue  (500/500)
Üye Puanı:

MesajKonu: Geri: Yaşanmış Korkunç Hikayeler 6   Yaşanmış Korkunç Hikayeler 6 Puce-p11Cuma Haz. 12, 2009 5:04 pm

Saol
https://gamehall.yetkin-forum.com
BeTüL
Co Admin
Co Admin
BeTüL

Sanal Hayvan : 26
Sanal Takım : 2
Ruh Hali : 45
Oğlak Sıçan
Doğum tarihi : 27/12/96
İş/Hobiler : Müzik&Bilgisayar-İnternet&Kitap
Lakap : Betüş

Karakter Puanları
Paylaşım Puanı:
Karakter Puanı:
Üye Puanı:

MesajKonu: Geri: Yaşanmış Korkunç Hikayeler 6   Yaşanmış Korkunç Hikayeler 6 Puce-p11C.tesi Haz. 13, 2009 3:03 pm

rica ederim.
BeTüL
Co Admin
Co Admin
BeTüL

Sanal Hayvan : 26
Sanal Takım : 2
Ruh Hali : 45
Oğlak Sıçan
Doğum tarihi : 27/12/96
İş/Hobiler : Müzik&Bilgisayar-İnternet&Kitap
Lakap : Betüş

Karakter Puanları
Paylaşım Puanı:
Karakter Puanı:
Üye Puanı:

MesajKonu: Geri: Yaşanmış Korkunç Hikayeler 6   Yaşanmış Korkunç Hikayeler 6 Puce-p11C.tesi Haz. 13, 2009 3:03 pm

rica ederim.

Yaşanmış Korkunç Hikayeler 6
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yaşanmış Korkunç Hikayeler 7
» Yaşanmış Korkunç Hikayeler 8
» Yaşanmış Korkunç Hikayeler 9
» Yaşanmış Korkunç Hikayeler 10
» Yaşanmış Korkunç Hikayeler 11