Gamehall'a Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gamehall'a Hoşgeldiniz

Burada Oyunlarla İlgili Konuşabilir, Oyun Ekleyebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Göl Kurbağası ile Bataklık Kurbağası

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Göl Kurbağası ile Bataklık Kurbağası Empty
MesajKonu: Göl Kurbağası ile Bataklık Kurbağası   Göl Kurbağası ile Bataklık Kurbağası Puce-p11Salı Haz. 09, 2009 11:58 am

Göl Kurbağası İle Bataklık Kurbağası
İki kurbağadan biri bir batakta, biri de arı duru bir gölde yaşarmış. İkisi yakın dostmuşlar. Göl kurbağası, batak kurbağasına:
- Bırak şu batak yeri. Gel benim gölüme, hem rahat edersin, hem kardeş kardeş yaşarız. Öyle güzel olur ki ! Ne şist diyen olur, ne kışt diyen!.. dermiş.
Ama ürkek, çekingen batak kurbağası:
- Ne mümkün! dermiş. çok isterim ya, bir kez alışmışım. Alışınca da kolay mı bırakması bir şeyi? Ben arada bir bataktan çıkıp hava alıyorum. Gezip tozuyorum. Gölde bunu yapamam ki!

Sonunda olan olmuş. Alışmışım, ne edeyim de geleyim ? diyen batak kurbağasını yoldan geçen bir araba, tekeri altında çiğneyip geçmiş.

İnsanoğlu ,da alışkanlıkların kolay kolay kurtulamaz. Böylece, ne iyiye gider, ne kötüye, olduğu yerde sayar, ileri gidemez.
ELMO
Admin
Admin
ELMO

Sanal Hayvan : 25
Sanal Takım : 1
Ruh Hali : 57
Akrep Domuz
Doğum tarihi : 25/10/95
İş/Hobiler : Oyun Oynamak,Site Kurmak
Lakap : Leon

Karakter Puanları
Paylaşım Puanı:
Göl Kurbağası ile Bataklık Kurbağası Imgleft500/500Göl Kurbağası ile Bataklık Kurbağası Emptybarbleue  (500/500)
Karakter Puanı:
Göl Kurbağası ile Bataklık Kurbağası Imgleft500/500Göl Kurbağası ile Bataklık Kurbağası Emptybarbleue  (500/500)
Üye Puanı:

Göl Kurbağası ile Bataklık Kurbağası Empty
MesajKonu: Geri: Göl Kurbağası ile Bataklık Kurbağası   Göl Kurbağası ile Bataklık Kurbağası Puce-p11Salı Haz. 09, 2009 10:49 pm

Sağol
https://gamehall.yetkin-forum.com

Göl Kurbağası ile Bataklık Kurbağası
1 sayfadaki 1 sayfası