Gamehall'a Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gamehall'a Hoşgeldiniz

Burada Oyunlarla İlgili Konuşabilir, Oyun Ekleyebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Boğanın Boynuzundaki Sivrisinek

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Boğanın Boynuzundaki Sivrisinek Empty
MesajKonu: Boğanın Boynuzundaki Sivrisinek   Boğanın Boynuzundaki Sivrisinek Puce-p11Salı Haz. 09, 2009 11:56 am

Sivrisinek uçarak gidiyormuş. Bakmış boğa, kendisiyle aynı yönde yürüyor. Hemen boynuzlarından birine konmuş.

Varacağı yere yaklaştığında boynuzdan kalkmış; gider ayak boğaya:

-Ah, seni kimbilir ne yordum, ne ağırlıklar verdim? Kusura kalma e mi? İşte utandım, gidiyorum, demiş.

Boğa kahkahayı basmış:

-Ben senin . geldiğini bile duymadım ki, a sivrisinek! demiş. Nerde kaldı gideceğini duyayım!

Bir şey olmadıkların kendilerini bir şey sanan insanlar, ne kendilerine yararları dokunur ne de başka kimselere. Bu masal kibirli davranan insanların boşunalığını örnekliyor.
ELMO
Admin
Admin
ELMO

Sanal Hayvan : 25
Sanal Takım : 1
Ruh Hali : 57
Akrep Domuz
Doğum tarihi : 25/10/95
İş/Hobiler : Oyun Oynamak,Site Kurmak
Lakap : Leon

Karakter Puanları
Paylaşım Puanı:
Boğanın Boynuzundaki Sivrisinek Imgleft500/500Boğanın Boynuzundaki Sivrisinek Emptybarbleue  (500/500)
Karakter Puanı:
Boğanın Boynuzundaki Sivrisinek Imgleft500/500Boğanın Boynuzundaki Sivrisinek Emptybarbleue  (500/500)
Üye Puanı:

Boğanın Boynuzundaki Sivrisinek Empty
MesajKonu: Geri: Boğanın Boynuzundaki Sivrisinek   Boğanın Boynuzundaki Sivrisinek Puce-p11Salı Haz. 09, 2009 10:50 pm

Sağol
https://gamehall.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası